Kariéra

Pojďte k nám pracovat!

Do provozu Hodice hledáme vhodného kandidáta na pozici:

Laborant

Vašim úkolem bude:

- provádění analýz vlastních výrobků

- zajišťování vyšetření výrobků v externích laboratořích

- denní hodnocení kvality výrobků

- součinnosti při tvorbě výrobkové dokumentace

- podíl na tvorbě dokumentace systému jakosti

- spolupráce při interních a externích auditech systému jakosti

Požadavky:

- minimálně SŠ vzdělání, potravinářství výhodou

- pečlivost, samostatnost, ochota zvyšovat si kvalifikaci

- základní znalost angličtiny

Nabízíme:

- týmovou práce v dynamickém kolektivu

- jednosměnný provoz

- mzdu 15000 – 18000 Kč

- firemní benefity

- 25 dní dovolené

Jedná se o zástup na MD

NÁSTUP IHNED

Zájemci se mohou hlásit na personálním oddělení tel. 567 145 142 (mzdy@krahulik.cz)

Do provozu Krahulčí sháníme

Řidiče VZV

Vaším úkolem bude:

- nakládka a vykládka kamionů

- práce na VZV a manipulace se zbožím ve skladu

- zajištění transportu materiálu a výrobků v rámci jednotlivých úseků výrobního podniku

- pomocné práce při manipulaci s materiálem a výrobky

Požadavky na uchazeče:

- oprávnění k řízení vysokozdvižného vozíku

- praxe ve výrobním závodě výhodou

- chuť do práce

- manuální zručnost

- pečlivost a aktivní přístup k práci

Nabízíme:

Pokud máte zájem u nás pracovat, ale žádná z nabízených pozic Vás neoslovila, zašlete prosím svůj strukturovaný životopis na níže uvedené kontakty. Jakmile pro Vás nalezneme vhodnou pozici, budeme Vás kontaktovat.

Krahulík - MASOZÁVOD Krahulčí, a.s.

Krahulčí 10, 588 56 Telč

e-mail: mzdy@krahulik.cz , tel. 567 145 142