Vedoucí hygieny sanitace

Místo pracoviště: Krahulčí

Náplň práce:

  • zajištění a zodpovědnost za sanitaci v celém závodě
  • řízení a organizace práce pracovníků úklidové čety, evidence docházky a zpracování podkladů pro mzdovou účtárnu
  • kontrola a vedení sanitačních deníků na určených úsecích
  • vedení evidence skladu čistících prostředků a úklidových pomůcek
  • pouze ranní směna

Požadujeme:

  • středoškolské vzdělání s maturitou
  • uživatelská znalost PC a MS Office (Word, Excel, Outlook)
  • fyzickou zdatnost
  • schopnost vedení pracovního kolektivu do 20 osob
  • dobré organizační schopnosti
  • samostatnost, spolehlivost, pečlivost
  • praxe v oboru výhodou

Co Vám nabízíme:

  • práci v příjemném a přátelském kolektivu
  • 5 týdnů zasloužené dovolené
  • prémie, letní a zimní odměny
  • odměny při jubileích, pracovním výročí i odchodu do důchodu
  • 217 výrobků za zvýhodněnou cenu
  • závodní stravování za poloviční cenu
  • pracovní smlouva na dobu neurčitou (po zapracování)
  • příspěvek na penzijní připojištění a mnoho dalších benefitů

Nástup 1. března 2021

Jste zodpovědný a pečlivý člověk? Rádi o Vás uslyšíme.

Životopisy zasílejte do 24. 1. 2021 na e-mail: [email protected] nebo volejte 567 145 141.

Těšíme se na Vás.