Nacházíte se:

Správce IT

Místo pracoviště: Studená

Do našeho IT týmu hledáme flexibilního pracovníka se samostatným myšlením a s chutí vypořádat se s různorodými úkoly, které s sebou práce IT specialisty přináší.

SPRÁVCE IT

Místo pracoviště : Studená

Náplň práce:

  • správa sítě
  • správa serverů, koncových stanic, tiskáren
  • správa IT techniky ve výrobních prostorech
  • správa telefonní komunikace
  • zavádění nových technologií do firemní praxe
  • podílí se na interní službě HOT LINE

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání s maturitou
  • všeobecný přehled v oblasti informačních technologií
  • dobrá znalost práce na PC
  • schopnost samostatné zodpovědné práce
  • spolehlivost, samostatnost, flexibilitu
  • schopnost porozumět odbornému textu v AJ (oblast IT)
  • znalost vnitropodnikového informačního systému QI výhodou

Nabízíme:

  • Práci v stabilní české společnosti, příjemném a přátelském kolektivu
  • 5 týdnů dovolené
  • Prémie, letní a zimní odměny
  • Služební notebook, mobil
  • Možnost občasné práce z domova
  • Odměny při jubileích, pracovním výročí i odchodu do důchodu
  • Výrobky za zvýhodněné ceny
  • Dotované závodní stravování
  • Příspěvek na penzijní připojištění a mnoho dalších

Nástup: ihned, nebo po domluvě

Životopisy zasílejte do 11.6.2021 na e-mail: [email protected] nebo volejte 567 145 141 (personální oddělení), 384 455 144 (pracoviště Studená).

Těšíme se na Vás.