Online marketing manager

Místo pracoviště: Krahulčí

Náplň práce:

  • Spolupráce na nových projektech, vývoji a realizaci reklamních kampaní
  • Péče o veškeré komunikační kanály
  • Odpovědnost za implementaci digitální komunikační strategie a její další rozvoj
  • Sledovat a vyhodnocovat efektivitu vynaložených marketingových a finančních prostředků, dle výsledků navrhovat další řešení

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání s maturitou
  • Zkušenosti v oblasti online marketingu, chuť neustále pracovat na svém odborném růstu, přehled v oblasti trendů a nástrojů
  • Správa webových stránek, zkušenosti s redakčním systémem WordPress
  • Základní znalost HTML výhodou
  • Zkušenosti s vytvářením online kampaní (Sklik, GoogleAds), znalost Google Analytics
  • Správa sociálních sítí (Fb, Instagram, YouTube)
  • Znalost grafických programu (Adobe Photoshop, Illustrator, InDesign, Corel draw) výhodou
  • Copywriting
  • Grafické cítění
  • Výborné organizační a komunikační schopnosti
  • Zodpovědnost a samostatnost
  • AJ na komunikativní úrovni

Nabízíme:

  • Práci v stabilní české společnosti, příjemném a přátelském kolektivu
  • 5 týdnů dovolené
  • Prémie, letní a zimní odměny
  • Služební automobil
  • Služební notebook, mobil
  • Odměny při jubileích, pracovním výročí i odchodu do důchodu
  • Výrobky za zvýhodněné ceny
  • Dotované závodní stravování
  • Příspěvek na penzijní připojištění a mnoho dalších

Nástup: ihned, nebo po domluvě

Životopisy zasílejte na e-mail: [email protected] nebo volejte 567 145 141 (personální oddělení).

Těšíme se na Vás.