Hlavní kuchař/ka

Místo pracoviště: Krahulčí

Náplň práce:

  • příprava stravy na oběd, práce s masem – jeho porcování a zpracování
  • vaření a následný výdej stravy
  • dohled nad přípravou jídel, organizování práce
  • úklid závodní kuchyně
  • zástup vedoucí kuchyně v její nepřítomnosti – zpracování dat na počítači, objednávky stravy, normování, přijímání surovin apod.

Pracovní doba:

  • ranní směna (pondělí - pátek) od 4:30 do 13:00 hod.

Požadujeme:

  • střední odborné vyučení (obor kuchař) s minimálně pětiletou praxí
  • uživatelská znalost PC a MS Office (Word, Excel, Outlook)
  • přehled o stravovacích návycích
  • dobré organizační schopnosti
  • samostatnost, spolehlivost, pečlivost

Co Vám nabízíme?

  • práci v příjemném a přátelském kolektivu
  • 5 týdnů zasloužené dovolené
  • prémie, letní a zimní odměny
  • odměny při jubileích, pracovním výročí i odchodu do důchodu
  • 217 výrobků za zvýhodněnou cenu
  • závodní stravování za poloviční cenu
  • pracovní smlouva na dobu neurčitou (po zapracování)
  • možný kariérní postup
  • příspěvek na penzijní připojištění a mnoho dalších

Nástup dle dohody.

Jste zodpovědný a pečlivý člověk? Rádi o Vás uslyšíme.

Životopisy zasílejte na e-mail: [email protected] nebo volejte 567 145 141.

Těšíme se na Vás.