Dělník/dělnice balící linky krájených uzenin - vkládání

Místo pracoviště: Krahulčí (3 směnný provoz)

Náplň práce:

  • obsluha označovacího zařízení
  • kompletace krájených výrobků do kartonů
  • směnný provoz - 3 směnný provoz
  • nástup možný ihned

Požadujeme:

  • spolehlivost
  • ochotu pracovat ve směnném provozu

Nabízíme:

  • zaměstnání ve stabilní společnosti
  • finanční ohodnocení odpovídající pozici a šikovnosti, po zapracování zvýšení mzdy
  • přátelský kolektiv
  • pracovní smlouva na HPP, po zapracování na dobu neurčitou
  • zaměstnanecké benefity
    • prémie
    • 25 dní dovolené
    • příspěvek na závodní stravování
    • vitalita
    • sleva na firemní výrobky
    • příspěvek na penzijní připojištění
    • odměny při pracovních a životních výročích
    • zvýhodněný tarif O2 Family, aj.

Mzda 17 000 - 24 000 Kč dle výkonů a schopností.

Pro více informací kontaktujte Šárku Chalupovou - tel. 567 145 141 nebo se můžete informovat na mzdovém a personálním oddělení v Krahulčí.

Životopisy zasílejte na e-mail: zamestnani@krahulik.cz